Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta ka provuar komente të mira

Shko poshtë

Genta ka provuar komente të mira

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:18 pm

Genta Ismajli pasi ka provuar për herë të parë shijen e komenteve të mira nga juria dhe pasi ka grumbulluar prej tyre një numër të konsiderueshëm pikësh, i ka dhënë vetes privilegjin për të pirë një cigare.
Bukuroshja kosovare,Genta duket shumë e lumtur për këtë, ndoshta mund të ketë pasur të ndaluar konsumimin e duhanit deri në atë moment, prandaj dhe është shfaqur kaq euforike.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi