Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Elsa kthehet nga Afrika me buzët me silikon

Shko poshtë

Elsa kthehet nga Afrika me buzët me silikon

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:18 pm

Pak ditë më parë Elsa Lila ka mbërritur në kryeqytet për një qëndrim treditor për të takuar gjyshërit e saj, të cilët jetojnë në Tiranë. Në këtë hapësirë kohore, një takim me miqtë nuk do të ishte keq.
E veshur më se thjeshtë, shumë larg të qenit një personazh publik, me një palë pantallona, një bluzë dhe një kapele, mbase edhe për të evituar shikimet e kureshtarëve, kengetarja e mirenjohur ka hyrë në ambientet e “Hotel Tirana”, ku edhe miqtë e saj fillimisht nuk e kanë njohur.
Por ajo që na ka bërë përshtypje tek Elsa kanë qenë buzët. Ato nuk janë më si më parë. Pak silikon dhe ja, Elsa ka tentuar pse jo, të bëhet pak seksi. Në fund të fundit, çfarë kanë të tjerat më shumë që i bëjnë?!
Nuk dihet nëse kjo ndërhyrje është bërë para se ajo të shkonte në Madagaskar të Afrikës apo aktualisht, por ajo që duket, mbetet fakti se Elsa nuk ka më buzët që kishte. (Bluetooth)
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi