Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Albërie Hadërgjonaj në një tjetër version

Shko poshtë

Albërie Hadërgjonaj në një tjetër version

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:19 pm

Albërien e kemi parë gjithmonë të rregulluar dhe të stiluar për merak kur del në skenë apo kur është e pranishme në ndonjë aktivitet ku janë të ftuar VIP-at. Por si në këtë foto jo. Ky moment është shkëputur nga përgatitjet e këngëtares në dhomat e grimit.
Grimierja po punon me imazhin e saj, duke i kuruar një fytyre me estetikë të kënaqshme, ndërsa komunikimi mes tyre është thuajse 0 në këto momente, pasi që puna të bëhet mirë, grimierja ka preferuar të mos komunikojë apo të mos flaës shumë, por të dëgjojë muzikë duke u frymëzuar kështu edhe më shumë.
Një grim të lehtë por të punuar mirë, duket se ka Albëria, ndërsa meraku më i madh i saj janë sytë, që këta të fundit të fokusohen sa më mirë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi