Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Eliza është kthyer në serialin “Doll House”

Shko poshtë

Eliza është kthyer në serialin “Doll House”

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:20 pm

Eliza për të cilën ishte thënë se kishte thyer dorën gjatë xhirimeve, tani është thënë se do të mund t’u kthehet skenave të saj.
Aktorja e cila ishte kthyer në serialin “Doll House”, por ishte detyruar ta lë atë pasi ishte lënduar e edhe për shkak të asaj se televizioni Fox nuk kishte treguar interesim për të vazhduar këtë gjë.
Nga ana tjetër, tashmë kanë filluar thashethemet se aktorja do të luajë në një film të metrazhit të gjatë, premiera e të cilit pritet që të jepet së shpejti.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi