Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Blerim Destani edhe ne Iphone

Shko poshtë

Blerim Destani edhe ne Iphone

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:21 pm

Aplikacioni për Iphone i cili i dedikohet aktorit të suksesshëm Blerim Destani, këto ditë u paraqit në App Store.
Ky aplikacion është falas dhe përmban informacione për aktorin Blerim Destani siç janë: foto, lajme, video ku do të shfaqen të gjithë trailer- at e filmave të tij, si dhe enkas për fansat e tij është mundësuar që nëpërmjet këtij aplikacioni të komunikojnë drejtpërdrejt me aktorin Blerim Destani në rubrikën Fan Club.
Po ashtu së shpejti është në përgatitje dhe rifreskimi i parë i këtij aplikacioni të cilit i bashkëngjiten edhe risi të tjera siç është opsioni Chat ku të gjithë ata që do marrin aplikacionin e Blerim Destanit nga Apple Store do të mund të komunikojnë në kohë reale me aktorin, po ashtu edhe mes veti.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi