Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Leonora Jakupi është bërë nuse

Shko poshtë

Leonora Jakupi është bërë nuse

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:22 pm

Nuk është fjala për një martesë të vërtetë, por Leonora Jakupi është bërë nuse. Këngëtarja më në fund e ka sfiduar vetën edhe si aktore në një projekt të fundit filmik që është realizuar nga humoristët kosovarë, që janë të njohur si “Stupcat”.
Leonora luan rolin e nuses së Agjës Sheqë, por fatkeqësisht roli i saj përfundon keq pasi që ajo vritet në fund nga ish gruaja e Sheqës.
Projekti i ri filmik “Dasma e Sheqës” është realizuar nga produksioni kosovar Emra-Com dhe pritet të dalë në treg të hënën, më 8 Mars.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi