Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adelina Ismajli nuk merret me mediat

Shko poshtë

Adelina Ismajli nuk merret me mediat

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:23 pm

Adelina Ismajli ka vendosur që më mos të merret me mediet personalisht, por këtë t’ia besojë një zëdhënëseje të saj.
Zëdhënësit janë modë nëpër mediet perëndimore, kështu që Adelina duket se ka gjetur një person që do të merret me lajmet për karrierën e këngëtares. Këngëtarja kohëve të fundit ka realizuar edhe një klip në të cilin ajo thotë se i tërë Ballkani ka qenë i banuar më shqiptarë.
Kjo gjë i ka irrituar Shoqatën e Artistëve Serbë, të cilët kanë reaguar për klipin e ri të këngëtares.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi