Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Miss dashuria e aferave të Tiger Woodsit

Shko poshtë

Miss dashuria e aferave të Tiger Woodsit

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:24 pm

Me iniciativën e DJ-it kontrovers Haward Stern, në New York është organizuar përzgjedhja e missit nga ish të dashurat e golfistit amerikan Tiger Woods.
Për më të bukurën u përzgjodh kamerierja Jamie Jungers, e cila “triumfoi” ndaj Loredan Jolie dhe Jaimee Grubbs. Jungers 27 vjeçe tashmë ka futur në xhep 75 000 dollarë, për intervistën e dhënë në lidhje me dashurinë që ka pasur me Tiger Woodsin.
Para ca kohësh Wods i kërkoi falje publike bashkëshortes së tij për aferat e veta, pastaj sponsorëve të shumtë, por edhe vajzave me të cilat kishte pasur afera të tilla.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi