Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Anjeza e “Big Brother”, nuse

Shko poshtë

Anjeza e “Big Brother”, nuse

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:24 pm

Anjeza Haxhija, një nga banoret e “Big Brother-it” të kaluar e kemi parë këto ditë të veshur me fustan nuserie në profilin e saj në facebook.
Në fakt kur kemi kontaktuarmë të mësuam se nuk bëhej fjalë për një martesë të mundëshme të sajën, por vetëm për provë… Janë fustanet e një mikëshës sime, pohon Anjeza, dhe asgjë më tepër.
Më mirë që e pytem, së ku nuk do na shkonte mendja,pasi kemi dëgjuar këto ditë që Anjeza dhe Poli i “Big Brother 1″ janë lidhur së bashku dhe nuk do ishte çudi që të mendomin për martesën e tyre.
Gjithsesi, Anjezës i shkon shumë fustani i nusërisë….

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Anjeza e “Big Brother”, nuse

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 7:19 pm

sa e bukur
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi