Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

4 Minutes - Lyrics

Shko poshtë

4 Minutes - Lyrics

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 15, 2010 12:30 am

I'm outta time and all I got is 4 minutes(x8)
Come on
Yeah
Break down
Come on

Come on boy
I've been waiting for somebody
To pick up my stroll

Well don't waste time
Give me a sign
Tell me how you wanna roll

I want somebody to speed it up for me
Then take it down slow
There's enough room for both

Well, I can handle that
You just gotta show me where it's at
Are you ready to go
(Are you ready to go)

If you want it
You already got it
If you thought it
It better be what you want
If you feel it
It must be real just
If you say it, it better be what you want

Time is waiting
We only got 4 minutes to save the world
No hesitating
Grab a boy
Grab a girl
Time is waiting
We only got 4 minutes to save the world
No hesitating
We only got 4 minutes, 4 minutes

Keep it up, keep it up, don't be a pri, hey
Madonna, uh
You gotta get `em all hot
Tick tock tick tock tick tock
That's right, keep it up, keep it up, don't be a pri, hey
Madonna, uh
You gotta get `em all hot
Tick tock tick tock tick tock

Sometimes I think what I need is a you intervention, yeah

And you know I can tell that you like it
And that it's good, by the way that you move, ooh, hey

The road to heaven is paved with good intentions, yeah

But if I die tonight
At least I can say I did what I wanted to do
Tell me, how bout you?

If you want it
You come and get it
If you thought it
It better be what you want
If you feel it
It must be real just
Say the word and im a give you what you want

Time is wasting
We only got 4 minutes to save the world
No hesitating
Grab a boy
Grab a girl
Time is wasting
We only got 4 minutes to save the world
No hesitating
We only got 4 minutes, 4 minutes

Keep it up, keep it up, don't be a pri, hey
Madonna, uh
You gotta get `em all hot
Tick tock tick tock tick tock
That's right, keep it up, keep it up, don't be a pri, hey
Madonna, uh
You gotta get `em all hot
Tick tock tick tock tick tock

Breakdown
Yeah
(tick tock tick tock tick tock)
Yeah, uh huh
(tick tock tick tock tick tock)
I only got 4, minutes to save the world
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi