Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Madonna - Spanish Lesson Lyrics

Shko poshtë

Madonna - Spanish Lesson Lyrics

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 15, 2010 12:30 am

Spanish Lesson Lyrics

Work
(x7)

Yo te quiero means I love you
Mucho gusto means I’m welcome to you
Señorita
I just wanna fall in love

Callate means close your mouth
Béseme me means give me love
Señorita
She just wants to fall in love

(Chorus)
Baby hurry up
Cuz I cannot get enough
If you like my style I can love you for a while
Can you hear me call your name?
Baby I’m onto your game

Dígame means tell me baby
Yo soy loco means you drive me crazy
Señorita
I just wanna fall in love

Entiendo means I get it
Siempre means that I won’t forget it
Señorita
She just wants to fall in love
[ Spanish Lesson Lyrics ]
(Chorus)
Baby hurry up
Cuz I cannot get enough
If you like my style I can love you for a while
Can you hear me call your name? (hear me callin’ your name)
Baby I’m onto your game (I’m onto your game)
I just wanna fall in love (hear me callin’ your name)
Baby I can’t get enough

Come get it

If you do your homework (work)
Maybe I will give you more (work)
When you do your homework (work)
Get up on the dancefloor (work)
(x2)

Entiendo means I get it
Siempre means that I won’t forget it

Can you hear me call your name? (hear me callin’ your name)
Baby I’m onto your game (I’m onto your game)
I just wanna fall in love (hear me callin’ your name)
Baby I can’t get enough (I’m onto your game)
(x2)

Come get it

If you do your homework (work)
Maybe I will give you more (work)
When you do your homework (work)
Get up on the dancefloor (work)
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi