Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Keri Hilson - Ready To Fall (Feat. Ne-Yo) [2010]

Shko poshtë

Keri Hilson - Ready To Fall (Feat. Ne-Yo) [2010]

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 15, 2010 12:35 am

Keri:
I can’t stop my hands from touching you
I can’t stop my lips from kissing you
I can’t stop my arms from holding you
I can’t stop my body from needing you
Baby, just take it all
Ooh baby, just take it all
I’m ready to fall
But what about you?

Ne-yo:
I can’t stop my eyes from seeing you
Even when you’re not within my view
Hands upon my watch refuse to move
Every moment that we share is like new
Ohh baby, just give it all
Ohh baby, just give it all
I’m ready to fall
But what about you?

And whatever the road you want me to travel
Baby I'll ride wherever you'd rather
My seat belt's on, now you can go faster
I want to go faster, baby
Keri:
Ohh, just take it all
Neyo:
Ohh baby, just give it all
Both:
I’m ready to fall
But what about you?

Ne-yo:
Pleasure and the pain is what we do
Make it hurt so good, just loving you
Emotionally intertwined, us two
Gravity take us wherever, long as we’re together
Baby, give it all
Take it as I give it all
I’m ready to fall
So ready, so ready baby

I can’t stop my hands from touching you
I can’t stop my lips from kissing you
I can’t stop my arms from holding you
I can’t stop my body from needing you
Baby, just take it all
(give it all)
Ooh baby, just take it all
(give it all)
I’m ready to fall.
(I’m ready to fall)
But what about you?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi