Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cilen gjuhe me shume e flitni

Shko poshtë

Cilen gjuhe me shume e flitni

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Jul 15, 2010 8:31 am

Cilen gjuhe me shume e flitni
gjuhen Shqipe
gjuhen Angleze
gjuhen Maqedone
gjuhen Kroate
gjuhen Amerikane
gjuhen Gjermane
gjuhen Bullgare
E Tjere.......
Keto jan pak komente per gjuhen shqipe ose gjuhet te tjera cilen e flitni me shume?
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi