Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Fjalori elektronik i shqipes

Shko poshtë

Fjalori elektronik i shqipes

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Jul 15, 2010 8:32 am

Këtu mund të shkarkoni FESh (Fjalori elektronik shpjegues)
http://www.gjuha-shqipe.com/shkarko/FESh.zip

si dhe libra tjerë elektronik në lidhjen:
http://www.gjuha-shqipe.com/permbajt...lektronik.html

Luli i vocërr
Nita
Përralla
Pinoku
Pipi
Te vegjëlit
Tregime
Vjersha
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi