Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ikaa se....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ikaa se....

Mesazh nga Arjana prej Thu Jul 15, 2010 9:54 pm

Ikaaa se ora 01 e notes e neser me duket se ne 13 jam per tu zgju.

Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga Auroraa prej Fri Jul 16, 2010 9:53 am

ikaa se duhet me shku me honger buk... 537841

Auroraa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga Valbonja prej Thu Jul 22, 2010 5:38 pm

ika se kom me dal npark...

Valbonja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 6:46 pm

kerkun spo shkoj ehe

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 24, 2010 6:47 pm

ika se po me thirrin jasht 969351

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Jul 24, 2010 7:38 pm

ika se mami hahah

C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 7:39 pm

ehhehe forum i qart ishit

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 27, 2010 11:40 pm

flm lenti

ika se u be von

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:43 pm

ntm ika se von 76208

besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga Gressa prej Mon Aug 09, 2010 7:54 am

ika se pom thirrin klm

Gressa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 50
PIKE : 64
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 11:19 pm

76208

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Thu Aug 19, 2010 11:38 am

ika se mami po mthrret

Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 19, 2010 2:13 pm

ika se kam pun Very Happy

Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 8:51 pm

ika se gjumi 76208

No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ikaa se....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi