Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

" Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Shko poshtë

" Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga Arjana prej Thu Jul 15, 2010 9:54 pm

Këtu keni mundesinë për të përshëndetur antarin/ën tuaj të preferuar.. !!
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 15, 2010 10:27 pm

Spo kam shum po nje nder te preferumnit e mi edhe Viola 537841
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga Auroraa prej Fri Jul 16, 2010 9:52 am

spo di cili se une jam e re ne forum veq tash per tash osht ky deqani ks.. 432393
avatar
Auroraa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:27 pm

Arjana shoqja ime
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:29 pm

une e pershendes admin ma te mir deqani-ks
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:44 pm

pershedetje per no.i.d Very Happy
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 06, 2010 11:34 am

T'gJiiiTheeee
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 06, 2010 9:35 pm

antari im me i preferua kohve te fundit esht mel`aqjaaa
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Aug 07, 2010 8:46 am

Flm ..Deqani Ks..E nJeJta Gjee..ReSpeCt Per Ty..
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga besa krasniqi prej Sat Aug 07, 2010 8:20 pm

per momenti antarja siper osht 537841
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga Gressa prej Mon Aug 09, 2010 7:53 am

Oti
avatar
Gressa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 50
PIKE : 64
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 8:52 pm

te gjith cheers61
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Sep 14, 2010 9:42 am

Te gjithe
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga viola prej Tue Sep 14, 2010 11:47 am

Deqani_ks dhe No.i.d
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 5:02 pm

flm erdhe une ju pershendes te gjithve Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga viola prej Sun Oct 03, 2010 10:06 am

Deqani_ks dhe No.i.d ku keni humb keshtu
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: " Përshëndesni Antarin/ën e Preferuar !! "

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi