Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

<<< Cili eshte kurioziteti juaj? >>>

Shko poshtë

<<< Cili eshte kurioziteti juaj? >>>

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 15, 2010 10:16 pm

Te dashur forumista,ne kete teme mund te shprehni kuriozitetin tuaj,ne lidhje me anetaret e forumit.duke u nisur nga Une e deri tek anetari me i ri.Anetari drejt te cilit keni shprehur kuriozitetin,nuk eshte i obliguar,por nese deshiron eshte i mirepritur,te shuaj kuriozitetin qe i eshte drejtuar atij. Kurioziteti im eshte te shoh fytyren origjinale,te Deqani-ks. (i bie gjithe me te lehtes une ooo)
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi