Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Po te ishit te padukshem cfare do te benit?????

Shko poshtë

Po te ishit te padukshem cfare do te benit?????

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 15, 2010 10:17 pm

do hyja ke shpia njonit per t'pa ca esht tu bo..
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te ishit te padukshem cfare do te benit?????

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 16, 2010 10:57 am

gjithqka do te beja.......
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te ishit te padukshem cfare do te benit?????

Mesazh nga viola prej Fri Jul 16, 2010 10:59 am

Do rrija me Njanin gjithmon,si dhe do e beja te pamunderen te mundur!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te ishit te padukshem cfare do te benit?????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi