Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qka deshironi qe tani te keni afer ?

Shko poshtë

Qka deshironi qe tani te keni afer ?

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 15, 2010 10:18 pm

Nje bukuroshe nga Shqiperia... 7156
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka deshironi qe tani te keni afer ?

Mesazh nga Ti-n-a prej Mon Aug 02, 2010 11:45 am

te gjith antaret e forumit
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka deshironi qe tani te keni afer ?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 11:08 am

Tanniii Nje GooT Uiii Se Po PriToJ mE Morre..!
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka deshironi qe tani te keni afer ?

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 11:49 am

melaqen me pas afer kam shum qef
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka deshironi qe tani te keni afer ?

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 1:59 pm

<<>> shkruajti:Tanniii Nje GooT Uiii Se Po PriToJ mE Morre..!

hahaha qe po ta bi 1 got uj coolthumb coolthumb coolthumb
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka deshironi qe tani te keni afer ?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 06, 2010 11:21 am

Heehheh Flm

Per Momenti deshiroj te keem Afer My Siisss...
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka deshironi qe tani te keni afer ?

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 11:04 am

per momenti ket antaren siper shum e bukur bananarocker
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka deshironi qe tani te keni afer ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi