Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Urreni ndonje person ne jete?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 15, 2010 10:23 pm

dhe pse?

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 16, 2010 10:56 am

jo nuk urrej askend

No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga viola prej Fri Jul 16, 2010 11:03 am

Jo urrejtja eshte gjeja me e ulet e qenjes njerzore!

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 6:45 pm

niher perniher jo

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga Luani-N prej Sat Jul 24, 2010 7:23 pm

une po ket antarin me nalt ahhaha

Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 7:24 pm

hahhaha pse

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga Luani-N prej Sat Jul 24, 2010 7:27 pm

ahhaha veq pldh

Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 11:10 am

pO DiiKon Edhe Shuumeee Me MujT E MyTiiii...!

<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 11:06 am

po shum ken e urrej

Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga Festin prej Tue Aug 17, 2010 12:23 pm

edhe une shum ken e urrej

Festin
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga viola prej Tue Aug 17, 2010 1:06 pm

Urrejtja eshte gjeja me e ulet per qenjen njerzore, ndoshta e kam inat por nuk e urrej kurr ,sepse vet fjala urrejtje eshte trishtuese qe te inkuarion te vrasesh ,te behesh rob i ligesive.

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 4:44 pm

une e hurej kekun

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga arbiosi prej Wed Aug 18, 2010 3:49 pm

jojo korkon :p:p

arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:24 am

as une korkon nuk e urrje

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 11:15 am

jo Very Happy

Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urreni ndonje person ne jete?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi