Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Far Cry 2 Full-Rip

Shko poshtë

Far Cry 2 Full-Rip

Mesazh nga princ of persia prej Sun Jun 27, 2010 4:45 pm


Far Cry 2 Full-Rip
INFO : http://www.gamespot.com/pc/action/farcry2/index.html


System requirements:
Supported OS: Windows® 98SE/2000/XP (only)
Processor: AMD Athlon? 1 GHz or Pentium® III 1 GHz
RAM: 256 MB
Video Card: 64 MB DirectX® 9.0b-compatible graphics card
Sound Card: DirectX® 9.0b-compatible PCI card
DirectX Version: DirectX 9.0b (included on disc)
CD-ROM: 4x DVD or 16x CD-ROM
Hard Drive Space: 4 GB
Multiplayer: Broadband with 64 Kbps upstream to play (512 Kbps upstream to host 8 players)

Recommended System requirements:
Supported OS: Windows 98SE/2000/XP (only)
Processor: AMD Athlon 2400-3000+ or Pentium 4 2-3 GHz
RAM: 512-1024 MB
Video Card: 128 MB GeForce 4 128 MB to GeForce FX 5950; ATI Radeon 9500-9800 XT
Sound Card: Sound Blaster® Audigy® series
DirectX Version: DirectX 9.0b (included on disc)
CD-ROM: 8x-16x DVD or 32x CD-ROM
Hard Drive Space: 4 GB
Multiplayer: Broadband with 64 Kbps upstream to play (512 Kbps upstream to host 8 players)


Zshare
http://www.zshare.net/video/5028324910867973
http://www.zshare.net/video/502832480f67c959
http://www.zshare.net/video/502832395448d9e4
http://www.zshare.net/video/502832375448d9e4
http://www.zshare.net/video/502832442a31756d
http://www.zshare.net/video/50283417da3b4848
http://www.zshare.net/video/50283424fb43effc
http://www.zshare.net/video/502834145f0efe9a
http://www.zshare.net/video/50283410485866e8
http://www.zshare.net/video/50283529e0f8b2d0
http://www.zshare.net/video/5028352312d3d40d
http://www.zshare.net/video/502834921bad08f8

FileFactory
filefactory.com/file/a73142/
filefactory.com/file/3a849d/
filefactory.com/file/2057cb/
filefactory.com/file/c90548/
filefactory.com/file/ab15fc/
filefactory.com/file/7ed4e5/
filefactory.com/file/e91962/
filefactory.com/file/ae1ed8/
filefactory.com/file/dfdb5a/
filefactory.com/file/7aaae0/
filefactory.com/file/eb7cf7/
filefactory.com/file/4bdf6d/

Rapidshare
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part01.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part02.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part03.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part04.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part05.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part06.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part07.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part08.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part09.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part10.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part11.rar
rapidshare.com CentOS.FC2.FRIP.By.FUA.part12.rar

Adrive
http://www.adrive.com/public/3233b3ace3ae31e41e8aa8fcddef4163809eb80c583042d5c48a89f3065318e5.html
http://www.adrive.com/public/b72fbbdc81806051b3edbd9b6ab7f0ccd9c8a3a167e3d827c587c98955ff73a9.html
http://www.adrive.com/public/28174327343a2668167d39c1c9954c63aa1089afbfb6509409d6efaa8589afa8.html
http://www.adrive.com/public/34f021a82be7b9e1f9ce728d27a6b26249907b5251b9a35db0f9a63ab2a7b2c3.html
http://www.adrive.com/public/771c53c9258004a84a7c585948d70d39ae61b3f0f9a636159a70a1ab8a7e2e54.html
http://www.adrive.com/public/28bcc0acc12278c43302d64e0e0f2f87fce519815b661da03d5458de06b72345.html
http://www.adrive.com/public/5599fdcee72b58741631f891e16a984636a28c4079f83ae952628055b476aef8.html
http://www.adrive.com/public/0974b97bb439f0bd0131fadb50839c2778fef3aac1eccb4a4049e80439165dc5.html
http://www.adrive.com/public/ca873fe96b5fd136f327718d18e6f5620508bdef7affb4afa44d509201951267.html
http://www.adrive.com/public/4f5919b7066a37c80b3963fec8ad06d18391b260bb329068a4a247f3352e629e.html
http://www.adrive.com/public/f50cdc1844a2732dfaf1e7e0c6b5f42121d434119d605422ed50fedde431405c.html
http://www.adrive.com/public/0b97a45d8c1876f41cdffe94ebeefdbbed106cd76a70cb03bea87889aa926ded.html

avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi