Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Arrestohen pes Vehabi në Prizren

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: Arrestohen pes Vehabi në Prizren

Mesazh nga Shooter-Ks prej Fri Jul 16, 2010 8:34 am

Kjo teme eshte per Vehabistet. E sa i perket sulmeve, o s'met nje mjekrrosh qe nuk "tentoi" me sjelle, po iu shkoj puna huq...bile edhe atyre qe shiten kinse respektojme gjinine femerore si motra dhe as doren nuk ua zgjatem, i kan pru deri ne diten kur dolen i priten ne takime ne t'thate, e neper mesengjera flitnin me zi se nje "qose"....(bile te ishte femer ai qe i qitke me prit hahahahahha).
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Arrestohen pes Vehabi në Prizren

Mesazh nga Shooter-Ks prej Fri Jul 16, 2010 8:34 am

Kjo teme eshte per Vehabistet. E sa i perket sulmeve, o s'met nje mjekrrosh qe nuk "tentoi" me sjelle, po iu shkoj puna huq...bile edhe atyre qe shiten kinse respektojme gjinine femerore si motra dhe as doren nuk ua zgjatem, i kan pru deri ne diten kur dolen i priten ne takime ne t'thate, e neper mesengjera flitnin me zi se nje "qose"....(bile te ishte femer ai qe i qitke me prit hahahahahha).
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi