Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

Shko poshtë

Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

100% 100% 
[ 7 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 7

Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 11:36 am

Sa ju pelqen Deqani-ks Forum
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 16, 2010 11:49 am

shum...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

Mesazh nga viola prej Fri Jul 16, 2010 11:50 am

shum
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 12:02 pm

mvjen mir se po ju pelqen shum...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 9:33 pm

edhe mu shum teper
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

Mesazh nga Arjana prej Wed Aug 11, 2010 8:19 am

SHUM
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

Mesazh nga C.r.b.n prej Wed Aug 11, 2010 8:25 am

SHUM
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

Mesazh nga G_O_N_A prej Thu Aug 12, 2010 7:00 am

SHUM
avatar
G_O_N_A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 08/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa ju pelqen Deqani-ks Forum

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi