Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ndikimi i dashurise ne pune dhe ne shkolle

Shko poshtë

Ndikimi i dashurise ne pune dhe ne shkolle

100% 100% 
[ 4 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 4

Ndikimi i dashurise ne pune dhe ne shkolle

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 11:37 am

Ndikimi i dashurise ne pune dhe ne shkolle
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndikimi i dashurise ne pune dhe ne shkolle

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 9:41 pm

shum valla
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndikimi i dashurise ne pune dhe ne shkolle

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 10:01 pm

Shumë
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndikimi i dashurise ne pune dhe ne shkolle

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 04, 2010 8:31 am

Shumë
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndikimi i dashurise ne pune dhe ne shkolle

Mesazh nga Linddt prej Sat Sep 04, 2010 9:37 pm

une mendoj se ka ndikim Shumë
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndikimi i dashurise ne pune dhe ne shkolle

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi