Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

Shko poshtë

A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

80% 80% 
[ 4 ]
20% 20% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 5

A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 11:39 am

Pergjigjet te jen sa me te sinqerta ju lutem
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

Mesazh nga viola prej Fri Jul 16, 2010 11:41 am

Po dhe do te them se eshte veprimi me i gabuar qe mund te bej Njeriu,inetrnet eshte nje mashtrim ,luajn njerzit me ndjenjat e te tjerve ,mashtrojn ,tradhetojn ,genjejn etj!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 16, 2010 11:49 am

po
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 9:34 pm

po i kam than
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

Mesazh nga $.Saranda.$ prej Sun Aug 15, 2010 12:33 pm

JO
avatar
$.Saranda.$
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 561
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi