Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

70% 70% 
[ 7 ]
20% 20% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
10% 10% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 10

C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 11:40 am

C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga viola prej Fri Jul 16, 2010 11:42 am

Shoqeria, kur shoqeria te jet e mire gjerat e tjera zbukurohen vet!

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 16, 2010 11:46 am

shoqeria me pelqen me se shumti...

No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 9:38 pm

shum dhe shum e du shoqerin te forumi

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 3:59 pm

Shoqeria

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:42 pm

te gjitha

besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga Ana prej Wed Aug 11, 2010 7:48 am

shoqeria

Ana
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga G_O_N_A prej Thu Aug 12, 2010 6:57 am

Shoqeria

G_O_N_A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 08/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga arbiosi prej Tue Aug 17, 2010 9:31 pm

te gjitha por me se shumti temat(forumi) Very Happy

arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 10:00 pm

mvjen mir arbios se pot pelqejn temat

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga AnnA prej Fri Aug 20, 2010 1:47 pm

Temat

AnnA
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 66
PIKE : 69
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga viola prej Fri Aug 20, 2010 5:44 pm

Shoqeria e Forumit sigurisht qe dhe Temat, por komikimi i mir ne mes te Antarve eshte diqka me e veqant qe ja rrit vleren dhe imazhin e Forumit!

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 21, 2010 4:51 am

zthumbu

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,far ju pelqen me se shumti ne Deqani-ks forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi