Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A ka jete pa dashuri?

Shko poshtë

A ka jete pa dashuri?

0% 0% 
[ 0 ]
88% 88% 
[ 7 ]
12% 12% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 8

A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 11:41 am

A ka jete pa dashuri?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga viola prej Fri Jul 16, 2010 11:46 am

Ndoshta ka njerz qe jetojn dhe pa dashuri ,dhe ka njerz qe thon qe nuk jetohet pa dashuri po asnjeri se posedon dashurin pergjithmon e thojn por e genjejn vetene vet!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 16, 2010 11:47 am

Une mendoj se ska jet pa dashuri i vetmi njeri se jeton pa dashuri eshte prifti 94251
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 9:37 pm

pa dashuri ska bre 94251
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 4:00 pm

JO ska

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 10:46 am

JoOoOo
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Ana prej Wed Aug 11, 2010 7:49 am

vota ime shkon per jo
avatar
Ana
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga G_O_N_A prej Thu Aug 12, 2010 6:58 am

JO
avatar
G_O_N_A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 08/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi