Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cili politikan vishet me bukur?

Shko poshtë

Cili politikan vishet me bukur?

33% 33% 
[ 2 ]
50% 50% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
17% 17% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 6

Cili politikan vishet me bukur?

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 11:42 am

Edhe pse ne shikim te pare duket se te gjithe vishen njesoj,
po ti shikosh me vemendje ka dallime te medha.
Mua me pelqen jasht mase si vishet Lulzim Basha, nuk gabon asnjehere.
E kunderta ndodh me Ilir Rusmajlin, Erion Bracen e shum te tjere.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili politikan vishet me bukur?

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 16, 2010 11:48 am

Edi Rama
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili politikan vishet me bukur?

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 9:35 pm

edi rama sepse osht i ri dhe kapak gjyks ehheehe dhe i doken ma mir
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili politikan vishet me bukur?

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 4:01 pm

Edi Rama

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili politikan vishet me bukur?

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Aug 01, 2010 5:57 pm

Lulzim Basha
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili politikan vishet me bukur?

Mesazh nga arbiosi prej Tue Aug 17, 2010 9:18 pm

edi rama 61998
avatar
arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili politikan vishet me bukur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi