Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje Roky

Shko poshtë

Pershendetje Roky

Mesazh nga RoKyPzhg prej Fri Jul 16, 2010 2:57 pm

Emri:Roky
Vendodhje:Prizren
Mosha:15
Profesioni:Programer,Hacker,DEsigner etj>
avatar
RoKyPzhg
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Roky

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 17, 2010 11:14 am

Mir se vjen Roky shpresoj tja kalosh sa ma mir n`mesin ton
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Roky

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 11:28 am

mir se vjen roky
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Roky

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Thu Aug 19, 2010 11:34 am

rshëndetje,

Mir
ë se erdhe Roky uroj qëndrim kënds

avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Roky

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Sep 04, 2010 4:43 pm

Persheendetjeee..Mire se erdhe Ketuuuu...!
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Roky

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi