Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tre këngëtarë një ditëlindje

Shko poshtë

Tre këngëtarë një ditëlindje

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 17, 2010 6:59 am

Të martën e 30 marsit, tre këngëtarë të njohur të skenës shqiptare kanë festuar përkatësisht ditëlindjet e tyre.
Kështu, Eneda Tarifa, Miriam Cani dhe Turjan Hyska kanë shuajtur qirinjtë e tortës në të njëjtën ditë. Dy të fundit kanë festuar përkatësisht përvjetorin e 25-të.
Këngëtarja Eneda Tarifa, përveç gëzimit dhe surprizave që iu bënë nga i fejuari i saj apo edhe të afërmit e miqtë, ka përjetuar edhe një tjetër emocion, atë të prezantimit të këngës së saj në festivalin “Top Fest”.
Ndërkaq, Miriami e ka festuar ditëlindjen me të dashurin e saj Alban Skënderaj, në Gjermani. Për sa i përket Turit, këngëtarit të grupit “Produkt 28”, (prezantuesit të emisionit “Mos u nxeh” dhe producentit të “Apartamentit 2XL”) veç urimeve ‘live’ nuk i kanë munguar edhe ato online nga fansat në profilin e tij në faqen e internetit Facebook.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tre këngëtarë një ditëlindje

Mesazh nga Adhuresa prej Wed Jul 21, 2010 3:12 pm

djaloshi shum me pelqn kur knon 17722
avatar
Adhuresa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tre këngëtarë një ditëlindje

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 6:59 pm

urime
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tre këngëtarë një ditëlindje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi