Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

cili qytet ju pelqe me se shumti

Shko poshtë

cili qytet ju pelqe me se shumti

17% 17% 
[ 3 ]
11% 11% 
[ 2 ]
17% 17% 
[ 3 ]
11% 11% 
[ 2 ]
11% 11% 
[ 2 ]
11% 11% 
[ 2 ]
6% 6% 
[ 1 ]
6% 6% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 18

cili qytet ju pelqe me se shumti

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sat Jul 17, 2010 8:34 am

1
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili qytet ju pelqe me se shumti

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sat Jul 17, 2010 8:36 am

mua deqanii
poedhe prishtina me peqen
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili qytet ju pelqe me se shumti

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 20, 2010 5:32 pm

Deqani....
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili qytet ju pelqe me se shumti

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 7:04 pm

prizreni normal vendi i lindjes
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili qytet ju pelqe me se shumti

Mesazh nga Luani-N prej Sat Jul 24, 2010 7:11 pm

Peja the best
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili qytet ju pelqe me se shumti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi