Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adelina Ismajli tani bjonde safi

Shko poshtë

Adelina Ismajli tani bjonde safi

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sat Jul 17, 2010 9:34 am


Këngëtarja kosovare Adelina Ismajli kthehet bjonde. Risia në look e këngëtares u vu re në emisionin e djeshëm në një TV lokal në Kosovë. Pas klipit të fundit atë të Iliricum, ku Adelina shfaqet një brune plot hire, në emisionin televiziv, vjen Adelina me kostum dhe me flokë bjonde, me kacurrela të mëdha, raporton BalkanWeb. Por fansa të Adelinës nuk pajtohen me look-une ri, shumë kanë komentuar qerpikët shumë të gjatë dhe make up I tepruar sipas tyre për një emision televiziv. Ne po ju servirim disa foto të emisionit dhe plus imazhin e këngëtares si flokë gështenjë dhe atë që e ka përfaqësuar gjithmonë, këngëtaren, imazhin brun.
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi