Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

tung nga lentyy

Shko poshtë

tung nga lentyy

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 18, 2010 2:37 pm

Emri:lenti
mbiemri:balaj
14 vjeq
nga prizreni shpresoj qe te kaloj mir ketu me ju
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga lentyy

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 18, 2010 6:19 pm

mir se vjen lenti
tashme edhe kjo oshte shtepija jote shpresoj tja kalosh sa ma mir 947908
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga lentyy

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 6:40 pm

flm shum
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga lentyy

Mesazh nga Arjana prej Sat Jul 24, 2010 6:52 pm

mir se vjen lenti
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga lentyy

Mesazh nga Luani-N prej Sat Jul 24, 2010 7:25 pm

Mir se vjen lenti
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga lentyy

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 7:26 pm

Flm
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga lentyy

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Jul 24, 2010 7:36 pm

Mir se vjen lenti
shpresoj tja kalosh mir
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga lentyy

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 7:36 pm

ishalla
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga lentyy

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi