Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

kush e gjen ket qytet

Shko poshtë

kush e gjen ket qytet

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Jul 19, 2010 12:32 pm

une i jepi 2 shkronja e para duhet shkonja e qyttit e 2 e shtetit kusshhe e gjen i jep 2 shkonja shkonjen e par te Qytei te 2 shkronjene par te shtetit


Edituar për herë të fundit nga Shooter-ks në Mon Jul 19, 2010 12:34 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Jul 19, 2010 12:33 pm

D......K
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 19, 2010 5:36 pm

Deqani Kosova

P K
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jul 20, 2010 6:01 am

pejaa kosov

T......SH
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 20, 2010 5:23 pm

Tirana Shqipri

P---K
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 7:02 pm

prishtina - Kosova

A-----Tk
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:48 pm

skom ide a mundesh mem ndimu pak
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:51 pm

psh qyteti ank shteti trk
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 5:12 pm

ankara turqia
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 5:28 pm

qashtu bre tash ti jep najsen
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 01, 2010 6:03 pm

qe une po i vendosi 2 shkronja masi nuk paski vendos

De ko
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 7:32 pm

deqani kosova

ny am
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga Krajlica e deqanit prej Wed Aug 04, 2010 6:26 pm

new york
avatar
Krajlica e deqanit
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010
Mosha : 27
Vendbanimi : Deqan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 6:54 pm

vendosi edhe dy shkrojna qytetit edhe 2 shkrojna te shtetit
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e gjen ket qytet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi