Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Afërdita dhe Shpati në Tiranë

Shko poshtë

Afërdita dhe Shpati në Tiranë

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 19, 2010 5:22 pm


Janë kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vetëm pak ditë më parë, dhe axhendën në fakt e kanë pasur shumë të ngjeshur.
Fundjava e kaluar i ka zënë në Tiranë dhe domosdo, temperaturat e larta kanë bërë të vetën, kështu që alternativa më e mirë kanë qenë pishinat.
Shpati dhe Afërdita kanë zgjedhur një prej ambienteve më në zë në kryeqytet, dhe kanë kaluar më së miri.
Siç i shohim edhe në këtë foto, shumë të dashuruar dhe të dhënë pas njëri-tjetrit. Një pamje natyrale nga të dyja palët, Shpati nga njëra anë pa pikë xheli tek flokët dhe i parruar, ndërsa Afërdita e pagrimuar dhe pa petinaturën përkatëse.

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi