Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Luana dhe Ardjani, në një lidhje dashurie?

Shko poshtë

Luana dhe Ardjani, në një lidhje dashurie?

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 19, 2010 5:24 pm


Prej kohësh lidhja e tyre ka zënë faqet e para në gazetat rozë, por është parë gjithmonë në kuadrin e një thashethemi. Së fundmi, këngëtari i njohur Adrijan Gaxha dhe vajza simpatike e ekranit Luana Vjollca, po e shfaqin gjithnjë e më shumë edhe në publik, faktin se janë të dashuruar.
Pas publikimit përpara një viti të një fotoje në të cilën çifti ishte bashkë në një nga pub-et e kryeqytetit, filluan dyshimet se mes tyre mund të kishte diçka më shumë se sa thjesht miqësi, ndonëse ata nuk e pranuan.
Me kalimin e kohës kjo histori u harrua, dhe që të dy u bënë pjesë e historive të tjera rozë.
Pa kaluar shumë kohë, ata shfaqen sërish bashkë, shkruajnë në faqet e njëri-tjetrin në “Facebook” deklarata të përzemërta dashurie, duke na bërë ne të kuptojmë se tanimë ata janë sërish të lumtur bashkë. Komenti i fundit është bërë nga Adrijani në faqen e Luanës në të cilin shkruhet: “Jam fansi yt më i çmendur!!!! Të dua!!!”.
Pas kësaj deklarate të ngrohtë nuk mund të mungonte as përgjigja e Luanës, e cila shkruan: “Të dua dhe unë tyyyy!!!…” Menjëherë pas tyre, kanë vërshuar edhe komentet e fansave. Të jetë kjo një shaka miqësore mes të dyve, apo vërtetë ata janë një çift në jetë?!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi