Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Orinda Huta: Pushimet e mia me të dashurin

Shko poshtë

Orinda Huta: Pushimet e mia me të dashurin

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 19, 2010 5:25 pmOrinda Huta është në prag të lançimit të klipit të saj më të ri. Javën që vjen ajo mbyll xhirimet e tij dhe gjithçka është gati për t’iu prezantuar publikut.
Një këngë për të cilën Orinda ka punuar jo pak dhe për një klipi, që do të jetë një pikë referimi për verën.
E pasi të ketë mbyllur këto, Orinda mezi pret të nisë pushimet e saj, të planifikuara me shoqërinë në një vend të bukur dhe dedikuar tërësisht të rinjve por vendin e mban sekret nuk dëshiron ta bëjë publike.
Por sigurisht që Orinda nuk mund të kalonte pushimet pa të dashurin e saj dhe sic shprehet vetë këngëtraja se ai nuk mund të shkojë me asnjë vend pa të po ashtu edhe ato nuk të shkojë pa të dashurin me pushime.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi