Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershndetje a Shooter-Ks

Shko poshtë

Pershndetje a Shooter-Ks

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jul 20, 2010 5:53 am

Pershndetje a Shooter-Ks 44487 44487
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershndetje a Shooter-Ks

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 20, 2010 5:28 pm

pershendetje edhe per ty shooter-ks
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershndetje a Shooter-Ks

Mesazh nga Valbonja prej Thu Jul 22, 2010 5:19 pm

pershendetje
avatar
Valbonja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershndetje a Shooter-Ks

Mesazh nga AniiSaa.! prej Wed Jul 28, 2010 10:12 am

Pershendetje edhe per ty shooter-ks
avatar
AniiSaa.!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 28/07/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Ferizaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershndetje a Shooter-Ks

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 5:13 pm

pershendetje shoter
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershndetje a Shooter-Ks

Mesazh nga Marigona-sweet prej Fri Jul 30, 2010 11:28 pm

pershendetje shooter edhe pse nuk toke kto se 1 jav
nashta je ne pushime...
avatar
Marigona-sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 30/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershndetje a Shooter-Ks

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 31, 2010 5:58 pm

pa kta spo bon e pershendes
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershndetje a Shooter-Ks

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 31, 2010 6:04 pm

hahah i trent osht shooteri
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershndetje a Shooter-Ks

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi