Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kënga e re e Ingrid Gjonit “Më fal”

Shko poshtë

Kënga e re e Ingrid Gjonit “Më fal”

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 20, 2010 5:11 pmEshtë titulli i këngës së re me të cilën Ingrid Gjoni prezantohet këtë verë. Kënga është transmetuar në tv shqiptare me një klip tejet interesant.
Ingridi vjen me një stil, dhe pamje ndryshe në secilën prej 4 skenave të videoklipit. Look-un e saj ja ka besuar stilistes Rezarta Skifteri dhe artistes së make-up-it, njëkohësisht stiliste e flokëve në këtë klip, Frida.
Veç koncerteve të shumta verore, është duke xhiruar edhe një klip të dytë, i cili siguron se do të jetë shumë fantastik.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi