Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Prince of Persia The Forgotten Sands (Multi6 CloneDVD ISO Direct Downlaod HTTP)

Shko poshtë

Prince of Persia The Forgotten Sands (Multi6 CloneDVD ISO Direct Downlaod HTTP)

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Wed Jul 21, 2010 2:34 pmPrince of Persia The Forgotten Sands (Multi6) (CloneDVD) {ISO} {direct downlaod HTTP}| 5.6 GB


Prince of Persia The Forgotten Sands (Multi6 CloneDVD ISO Direct Downlaod HTTP) OS:Windows® XP / Windows Vista / 7
Processor: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or AMD Athlon X2 Dual-Core 5200+ Memory: 1 Гб (Windows XP) / 1 Гб (Windows Vista)
Hard Drive: 8Gb
Video Memory: Direct X 9.0c, 512 Мб
Sound Card: совместимое с DirectX® 9.0c
DirectX:

Languages: English (text + sound), German, French, Italian, Spanish, Dutch
Will added the proper crack seperately
Prince of Persia The Forgotten Sands (Multi6 CloneDVD ISO Direct Downlaod HTTP)

Prince of Persia The Forgotten Sands (Multi6 CloneDVD ISO Direct Downlaod HTTP)


Prince of Persia The Forgotten Sands (Multi6 CloneDVD ISO Direct Downlaod HTTP) Ju rekomadoj ta perdorni IDM per me downliad ma shpejt.

Prince of Persia The Forgotten Sands (Multi6 CloneDVD ISO Direct Downlaod HTTP) We recommend to use Internet Downlaoder Manager to download with hight speed.
Size: ( 5.6 GB )
Kodi:
http://www.ex.ua/view/1504850
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prince of Persia The Forgotten Sands (Multi6 CloneDVD ISO Direct Downlaod HTTP)

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 02, 2010 2:08 pm

flm shum loj e mir
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi