Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta Ismajli - Planet Me

Shko poshtë

Genta Ismajli - Planet Me

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 22, 2010 10:22 am

Teksti i kenges:Planet me!!!


Never think your gonna get a word in edgewise
Never think your gonna get a grip on my life
That don't mean that I dont really want you
I don't expect for you to know just what I'm feeling
On different days the things I say have different meanings
That dont meant that I dont need you to hear me
And sometimes it seems I just need you near me.

I don't know what you been waiting for
Leave your baggage at the back door
Embrace everything that you adore
Welcome to planet, welcome to planet me
Enter your self
Welcome to planet, welcome to planet me
Just don't leave

Set yourself free

If you wanna stay you better all be around me
I like it when you're close but don't never crowd me
I got to feel like I'm free I got to know you're with me
I got to look in your eyes and know for me you would die.

I don't know what you been waiting for
Leave your baggage at the back door
Embrace everything that you adore
Welcome to planet, welcome to planet me
Enter your self
Welcome to planet, welcome to planet me
Just don't leave

There might be life on other planets
If that's what you want then you can have it
But I got love, and I want to share it
I'm inviting you to fly to me.

I don't know what you been waiting for
Leave your baggage at the back door
Embrace everything that you adore
Welcome to planet, welcome to planet me
Enter your self
Welcome to planet, welcome to planet me
Enter your self
I don't know what you been waiting for
Leave your baggage at the back door
Embrace everything that you adore
Welcome to planet, welcome to planet me
Enter your self
Welcome to planet, welcome to planet me

hajde shkojm krejt bashk welcome to planet welcome to planet me bravo bre
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi