Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Duli - Hajde Nisja Dashuris

Shko poshtë

Duli - Hajde Nisja Dashuris

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 22, 2010 10:23 am

Teksti i kenges:pasunika fukara, dashuri halle nuk ka
zemra spyet kur dashuron
pa prit e ardhuron 2x

REF

hajde hajde nisja dashuris
se te kalon koha e rinis
hajde hajde qele zemren shpirt
e mos prit me asnje dit 2x

dashurija vjen pa prit
nuk pyet pare nuk pyet dit
aty syri i pelqen
ne shpirt vjen e vjen 2x

REF

hajde hajde nisja dashuris
se te kalon koha e rinis
hajde hajde qele zemren shpirt
e mos prit me asnje dit 2x

hajde hajde nisja dashuris
se te kalon koha e rinis
hajde hajde qele zemren shpirt
e mos prit me asnje dit 2x
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi