Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ky/Kjo Lartt ...!?

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Arjana prej Fri Jul 23, 2010 12:16 pm

Shkruani diqka duke ju drejtuar antarit sipper!

Psh Ky nalt online..!ejt!
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 25, 2010 9:13 am

kjo lart osht shum e bukur Embarassed
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 6:48 pm

ku lart shum llavazan
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 26, 2010 11:43 am

ky lart antari i ri
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 2:28 pm

Po flm
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 27, 2010 11:37 pm

ky lart djal shum i mir 61998
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga AniiSaa.! prej Wed Jul 28, 2010 10:11 am

ky lart shum i sjellshem...
avatar
AniiSaa.!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 28/07/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Ferizaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 5:15 pm

Deqani Ks shkruajti:ky lart djal shum i mir 61998

per djal shum i mir me pelqej e per 61998 sme pelqej
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 01, 2010 6:00 pm

hahahha hjg... ke
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Ti-n-a prej Mon Aug 02, 2010 11:44 am

8.7 hahha
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 10:14 am

Princess
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:27 pm

edhe ti princesh je melaqja
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Linda-gjk prej Wed Aug 04, 2010 5:40 pm

ky lart djal i mir

Linda-gjk
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 6:48 pm

kjo lart e sinqert
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga {{S....S}} prej Wed Aug 04, 2010 9:40 pm

ky lart shum i fort pom doket haha

{{S....S}}
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga * eL Mariachoo...! prej Sat Aug 07, 2010 8:51 pm

ky lart spo di a osht djal a qik
avatar
* eL Mariachoo...!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 14
PIKE : 36
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga besa krasniqi prej Mon Aug 09, 2010 7:15 am

ky lart nuk paska foto gjyna haha
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Gressa prej Mon Aug 09, 2010 7:40 am

kjo lart shum e bukur
avatar
Gressa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 50
PIKE : 64
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 10:49 am

kjo lart shum e sjellshme
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga *A*A*A*A*A*A*A*A prej Mon Aug 09, 2010 9:13 pm

ky lart shum i rrezikshem
avatar
*A*A*A*A*A*A*A*A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 33
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Tuna-sw prej Wed Aug 11, 2010 7:37 am

ky lart spaska emr veq aaaaaa
avatar
Tuna-sw
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Oti prej Wed Aug 11, 2010 7:58 am

kjo lart duhet me kon pejane haha
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Arjana prej Wed Aug 11, 2010 8:21 am

ky lart djal i mir osht
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 8:34 am

kjo lart shum hott
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Ti-n-a prej Sun Aug 15, 2010 9:14 am

ky lart na koka aklii i trojes
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ky/Kjo Lartt ...!?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi