Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dua tju them se

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Dua tju them se

Mesazh nga Arjana prej Fri Jul 23, 2010 12:16 pm

dua tju them se jeeni te bukur

Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua tju them se

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 25, 2010 9:13 am

dua une te them se edhe ti arjana je yll

Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua tju them se

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 6:48 pm

po valla shum je mir nese je ti qajo ne foto

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua tju them se

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 26, 2010 11:44 am

dua t`them se jeni shum te mir te gjith antaret e forumit

No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua tju them se

Mesazh nga Arjana prej Fri Aug 20, 2010 1:51 pm

dua te them se hala jam gjall

Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua tju them se

Mesazh nga viola prej Fri Aug 20, 2010 5:46 pm

Dua te ju them se ju kam xhan.

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua tju them se

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:24 pm

Dua te ju them se jeni 1-sh fare

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua tju them se

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:09 pm

Dua t'ju them se tash e tutje do me keni dhe mua ketu Very Happy

Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 32
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua tju them se

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi