Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ti eja....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ti eja....

Mesazh nga Arjana prej Fri Jul 23, 2010 12:17 pm

Ti eja se po te pres dhe pa ty nuk dua te vdes

Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 6:47 pm

qe po vi

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga Arjana prej Sat Jul 24, 2010 6:49 pm

hajde mir se vjen lenti

Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga viola prej Mon Aug 16, 2010 5:12 pm

Ti eja se po te pres ,

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga lenti prej Mon Aug 16, 2010 11:42 pm

prit 1 minut se erdha

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 12:09 am

ti eja se u bo von...

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 12:16 am

Ti eja se me le Pa gjum

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 12:17 am

ti eja tshkojm me flejt se von 2 ora

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 17, 2010 9:40 am

ti eja se po shkojm ndeti Razz

Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 4:51 pm

ti eja po shkojm bashk

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 5:08 pm

ti eja po ku po shkojm se...

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 10:55 am

ti eja se po shkojm npishin..

Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:28 pm

ti eja se po te pres te dera

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga viola prej Tue Sep 14, 2010 11:57 am

Ti eja, me shero plaget qe as loti smund ti laje.

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:01 pm

Ti eja tek mua se me s'mund te pres

Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 32
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti eja....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi