Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Quicken Home & Business 2010

Shko poshtë

23072010

Mesazh 

Quicken Home & Business 2010

Quicken Home & Business 2010
Easily organizes your personal and business finances

Includes all the features and tools of Quicken Premier, plus:

* Easily organizes your personal and home based business finances, all in one place
* Shows you where your money is going: automatically categorizes your personal and home business expenses
* Lets you view your profit and loss at a glance, so you always know how your home based business is doing
Quote:
Manages both your personal and business finances together in one place1
See where your money?%u20AC%u2122s going
Always know how your home based business is doing
Helps maximize deductions and simplify your taxes2
Simplifies estimating and invoicing
Provides comprehensive investing and planning tools
Helps you make better buy/sell decisions
Watch your savings grow
Never miss a bill
Easily import from Microsoft?? Money4

Kodi:
http://hotfile.com/dl/50073324/3cd2978/qhb_2010.rar.html
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi