Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Agnesa me disa kilogramë më shumë

Shko poshtë

Agnesa me disa kilogramë më shumë

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 24, 2010 6:11 pmMiss Kosova” e cila vite me rradhë ka mbajtur kurorën e më të bukurës këto ditë shihet se ka shtuar disa kilogramë më shumë.
Nuk e themi ne, por këtë gjë e vërteton edhe kjo foto që po e prezantojmë.
Nuk kemi njohuri nëse problemi qëndron tek numri i vogël i fustanit që po mban veshur bukuroshja apo tek fotografi.., por ajo që shihet qartë tek Agnesa është barku pak i fryrë që tregon qartë se ajo është tërhequr nga linjat e holla duke shtuar disa kilogramë më shumë, duke mos e vrarë shumë mendjen se tashmë jemi në sezonin verore dhe mbajtja e linjave të trupit është mëse e domosdoshme.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Agnesa me disa kilogramë më shumë

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 7:28 pm

llokum ej
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Agnesa me disa kilogramë më shumë

Mesazh nga j.e.t.a prej Sat Jul 24, 2010 8:48 pm

shum e bukur osht agnesa
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Agnesa me disa kilogramë më shumë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi