Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Erla vë në provë adrenalinën e postit të ri

Shko poshtë

Erla vë në provë adrenalinën e postit të ri

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 24, 2010 6:12 pmPasi ka qenë zëri i Ministrisë së Trasporteve, dhe më pas i Partisë Demokratike, ku spikati për dialetikën politike pa tabu, Erla Mëhilli është tani as më shumë e as më pak zyra e shtypit të vetë Kryeministrit.
Gjatë ceremonisë së studentëve të sapodiplomuar në Durrës sëbashku me shefin e saj, Erla ka provuar emocionet dhe adrenalinën e postit të ri.
Më parë kur, takonim Juelën, – tashmë ish-zëri i Kryeministrit, – me shaka e pyesnim nëse përfitonte qumësht ashtu si minatorët e metalurgët për vështirësi në punë, kjo pasi kryeministri shqiptar nuk njeh orare dhe thuhet se është aktiv në punë 24 orë.
Të njëtën pyetje i bëmë edhe Erlës, në ditën e saj të parë në terren si zëdhënëse e Kryeminsitrit Berisha, ajo na dha të njëjtën përgjigje. Një Buzqëshje! Tani thotë ajo më duhet të kem kujdes për cdo gjë nga imazhi i kryeministrit që del para publikut përmes kamerave dhe fotove e deri te elementët e deklaratave zyrtare.
“Bluetooth” po ju përcjell një seri fotosh nga kjo ditë e punës në Durrës, e Erlës me urimin që deklaratat e saj tani e tutje të jenë… eeehh gjithsecili nga ju e di vetë se si!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi