Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dhurata e fansave për Dashnor Dikon

Shko poshtë

Dhurata e fansave për Dashnor Dikon

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 24, 2010 6:13 pmDo apo nuk do ai, tashmë kështu identifikohet, me këngën ‘Si bananja’.
Edhe pse u bënë vite e vite që është kënduar, në atë kohë, ‘Si bananja’ ishte hiti i vitit për këngëtarin Dashnor Diko, ku edhe pse materialet e tjera të tij muzikore janë shumë të mira, sytë e fansave mbeten gjithmonë tek ajo këngë.
E pikërisht dedikuar kësaj, një grup fansash në internet, i kanë bërë Dashnor Dikos dhuratë një foto të tij, sigurisht e modifikuar, i qeshur dhe duke kënduar pikërisht këngën që një herë e një kohë bëri aq shumë bujë.
Ky dedikim i ka pëlqyer dhe vetë atij, i cili i ka falenderuar të gjithë simpatizantët e tij që e ndjekin.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi