Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Taksisti

Shko poshtë

Taksisti

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 10:18 pm

Taksisti

Gjakovari pyet taksistin në aeroportin e Prishtinës:
“Sa kushton deri në Gjakovë?”
“50 euro”, përgjigjet taksisti.
“A bën ma lirë?”
“Jo nuk bën”, përgjigjet taksisti dhe niset.
Gjakovari vrapon pas tij dhe pas disa minutash e pyet taksistin:
“E tash sa?”
“50 euro”
Vrapon gjakovari prapë dhe pas 15 minutash e pyet:
“E tash?”
“70 euro”
“E pse tash ma shtrenjtë?”
“Po ecim në drejtim të kundërt”.
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Taksisti

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 10:22 pm

ehheh shum e qart
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi